Znieczulenie Quicksleeper

QUICKSLEEPER – to system znieczuleń umożliwiający iniekcję transkortykalną, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń.

Umożliwia wykonywanie znieczuleń w technice dokostnej. Końcówka aplikacyjna posiada dodatkowy mikrosilnik odpowiedzialny za rotację igły i perforację blaszki zbitej. Dzięki temu środek znieczulający podajemy bezpośrednio do kości gąbczastej, otaczającej ząb.

Jedna iniekcja dokostna umożliwia:

– natychmiastowe znieczulenie od 2 do 6 zębów (zależnie od podanej ilości anestetyku),

– natychmiastowe znieczulenie nawet w przypadku pulpitis,

– brak znieczulenia tkanek miękkich,

– brak konieczności dodatkowego znieczulenia od strony językowej czy podniebiennej, nawet od

ekstrakcji,

– całkowicie wyeliminowane niebezpieczeństwo martwicy tkanek miękkich.

Zarówno ciśnienie podawanego środka (dzięki mechanizmowi P.A.R.), jak i jego ilość oraz rotacja igły są sterowane mikroprocesorowo.

W naszej klinice posiadamy najnowszą czwartą już generację QUICKSLEEPER S4

Stosowanie QuickSleeper’a w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas zabiegu. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, a w porównaniu do metod tradycyjnych nie powoduje znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. System QuickSleeper całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń, umożliwia wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla pacjenta. Urządzenie jest sterowane mikroprocesorowo, co gwarantuje maksymalną precyzję całego procesu znieczulenia i sprawia, że QuickSleeper S4 jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń.

Ponieważ komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno – pod kontrolą mikroprocesora. Jest on wchłaniany miejscowo a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (tak jak w klasycznych strzykawkach). Znieczulenie komputerowe jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. Jego konstrukcja, wygląd, a także działanie pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego z widokiem klasycznej strzykawki.

Dzięki QuickSleeper S4 leczenie w naszym gabinecie przebiega bezboleśnie i komfortowo.

Leave a reply